Trendové knižnice pre knihomoľov!

Trendové knižnice pre knihomoľov!

Ako si správne vybrať sedaciu súpravu?

V dnešnej modernej dobe plnej smartfónov, tabletov a rôznych ďalších cool vychytávok, ktoré umožňujú rýchly prístup k informáciám jednoduchým stlačením tlačidla, sa zdá byť kniha už akýmsi prežitkom. No i napriek neustálemu vývinu týchto vychytávok, má kniha stále svoje trvalé a nehynúce kúzlo. Iba kniha nám umožní preskúmať svet, množstvo rozličných zaujímavých charakterov, nové dimenzie a to všetko môžeme zažiť v pohodlnom kresle.

Či už ste knihomoľ, ktorý zbožňuje trávenie nekonečných hodín listovaním stránok alebo ste niekto, kto chce prezentovať svoju zbierku kníh, tak pre Vás je knižnica absolútnou nutnosťou.

Farebný a kreatívny

Na rozdiel od obvyklej čiernej, bielej a šedej, tieto cool regále sú dostupné v slnečnej žltej a je to perfektný spôsob, ako pridať svetlú farbu do neutrálnej obývačky alebo vytvoriť stredobod pozornosti v domácej knižnici.

Jednoduchá modulácia

Ste na love súčasného, prispôsobivého a modulárneho regála, ktorý možno sformovať do množstva rôznych tvarov? Knižnica WALLY je vyrobená z lakovanej MDF dosky s reliéfmi, je k dispozícií v štyroch rôznych odtieňoch vrátane čiernej a bielej. Ide predovšetkým o knižnicu, ktorá umožňuje jednoduché multi-zloženie, zmestí sa tak do každej obývacej izby alebo domácej kancelárie. Knižnica je stelesnením moderného regálu.

Vymedzený priestor vo veľkom štýle

LOFT je jedným z typov regálov, ktoré by ste mohli očakávať v kníhkupectvách. Výrazný rám a police umožňujú moderný spôsob, ako vymedziť priestor v obývacej izbe bez priečok a stien. Môžete si tiež vytvoriť izbu v izbe použitím týchto regálov a vytvoriť si tak útulný čitateľský kútik s adekvátnym súkromím.

Umelecké a súčasné

TOKIO je jednou z knižníc, ktoré vyzerajú úplne úžasne, keď je naplnená knihami, ale aj keď je prázdna. Ak nemáte dostatočne veľký knižný fond, tak si do tohto regálika, môžete umiestniť aj nejakú vázičku či sošku.

Priestranný dizajn

Jednoduchý regál s klasickými lineárnymi policami v horizontálnom smere. Obyčajný vzhľad však narúšajú rohové okraje, ktoré dodávajú regálu jedinečný a moderný ráz. Môžete si nastaviť počet políc od 3 do 7, ako aj možnosť otočiť si policu, čím si vytvoríte inovatívny vzhľad.

Priemyselná jednoduchosť

Jednoduchý kovový rám s povrchovou úpravou s náznakom mosadze vyzerá moderne a priemyselne. Modulárna knižnica zapadá aj do toho najmenšieho zákutia, pridaním ďalších jednotiek, si môžete regál ľubovoľne rozširovať. Otvorená konštrukcia zároveň umožňuje priechod prirodzeného svetla, čo zaručuje, že obývacia miestnosť bude mať vzdušnú atmosféru.

Štýlová nápaditosť

Na záver Vám ukážeme štýlovú knižnicu - rebrík s regálmi. Tento kreatívny regál si nájde svoje uplatnenie v kúpeľni, v kuchyni, v spálni ako aj v domácej kancelárii. Oproti ostatným knižniciam, ktoré sme tu prezentovali, je tento regál viac kreatívny a omnoho modernejší.

Celý článok si môžete prečítať v angličtine.

Chcem dostávať aktuálnu ponuku mailom
Prihlásiť e-mail