SMART riešenie pre domácnosť

SMART riešenie pre domácnosť

SMART riešenie pre domácnosť

Už sa neviete pomestiť do Vášho malého bytu? Pri každom prechádzaní po byte narazíte na nejaký nábytok a nemáte sa už ani kde hýbať? Malé domácnosti sú síce útulné svojimi rozmermi, avšak náročné pre zachovanie plnej funkčnosti a zároveň ponechania životného priestoru. Pozrite si naše smart riešenia a Váš malý priestor dokáže omnoho viac, ako ste si mysleli.

SMART obývačka

Obývacia izba riešená spôsobom SMART neznamená, že v nej máme len elektroniku od televízorov až po žiarovky. SMART riešenie znamená, že celý priestor tvoria predmety s chytrými funkciami. Takže nielen elektronika, ale aj nábytok, dekorácie, doplnky. Veru ani svet nábytku neostal pozadu a prispôsobil sa súčasnej dobe. Už to nie je len statický nábytok s len jednou možnosťou využitia. Predstavíme Vám víziu obývacej izby zariadenej chytrým nábytkom. Centrom každej obývačky je komfortná sedačka. Dnes už je štandardom, že súčasťou sedačiek je praktický úložný priestor ako aj neodmysliteľná funkcia rozkladu. Sedačka COLUMBIA má navyše možnosť polohovať záhlavníky, čím poskytuje vyšší komfort počas sedenia. Rohová sedačka OCTAVO so svojím praktickým využitím išla ešte ďalej. Do boku sedačky sú vsadené dve taburetky, kde sú elegantne skryté. Keď príde návšteva, jednoducho ich vytiahneme. To však nie je všetko. Na druhom boku sedačky je umiestnená otočná tácka. Pri sedačke samozrejme nemôže chýbať šikovný konferenčný stolík. Jednoduchý konferenčný stolík z balíka „chytrého“ nábytku je SIMBA. Je to vlastne zostava 3 samostatných stolíkov v rôznych veľkostiach, ktoré môžeme naukladať pod sebou. Ďalší zaujímavý kus nábytku je rozkladací konferenčný stolík TRISTA. Tento stolík má vrchnú odkladaciu plochu v tvare štvorca a v prípade potreby je možné ho rozložiť na 3 prepojené štvorce. Konferenčné stolíky s taburetkami sú nápaditým riešením ako mať dizajnový konferenčný stolík a zároveň dosiahnuť dve miesta na sedenie.

SMART spálňa

Spálňový nábytok tiež môže mať chytré funkcie. Dobrý reprezentant SMART spálne je unikátna posteľ EMILY, ktorá dokonca disponuje viacerými funkciami naraz. V prednej časti pri nohách sú do konštrukcie vsadené praktické regáliky. Úložný priestor tu zabezpečujú dve zásuvky po oboch stranách postele. Ako bonus má táto posteľ vo výbave aj dva nočné stolíky, ktoré je možné zasunúť pod posteľ. Pre tých, ktorý bývajú v malej garsónke dávame do pozornosti sklápacie postele. Toto nápadité riešenie ušetrí veľmi veľa priestoru v miestnosti. K dispozícií sú postele orientované na výšku i na šírku. V zloženom stave posteľ vyzerá ako klasická skriňa, ktorá sa jednoduchým sklopením premení na komfortné lôžko. Spalně

SMART detská izba

V detskej izbe nie je nikdy dostatok priestoru na hranie. Do tohto priestoru sú preto ideálne kombinované sklápacie postele. Detská sklápacia posteľ s úložným priestorom BOOMERANG BR-14 v zatvorenom stave vyzerá ako jedna veľká skriňa. Takže počas dňa posteľ nezavadzia v priestore a je možné detskú izbu využívať na iné činnosti. V hornej časti sa nachádza kombinácia regálov a praktických skriniek, v spodnej časti je skrytá posteľ. Tú si večer jednoducho vytiahneme a môže sa spať. Iný typ smart postele má sektor ULTRA. Tu je zase sklápacia posteľ skombinovaná s pracovným stolom. V zloženom stave je funkčná ako písací stôl, no jednoduchým sklopením ju premeníme na posteľ. K tomuto nábytku je možné skombinovať aj regálik i skrinku a využiť tak tento priestor na 100%. Detské izby

Veríme, že sa teraz bez obáv zbavíte všetkých starých kusov nábytku, ktoré vám viac zavadzali ako pomáhali. Chytrý nábytok premení Váš byt na modernú domácnosť spĺňajúci všetky štandardy komfortného bývania.

Chcem dostávať aktuálnu ponuku mailom
Prihlásiť e-mail