Poschodové postele

Poschodové postele

Poschodové postele

Poschodové postele sú o kombinácií priestoru na spanie, zábavu a úložného priestoru, ktorý pomôže maximálne využiť dostupný priestor. Izby zariadené poschodovými posteľami poskytujú množstvo výhod.

Moderné poschodové postele však nemusia byť len v detských izbách. Dokonca aj v spálňach či hosťovských izbách môžu priniesť významné pozitíva. Tieto jedinečné postele sú dostupné v širokej škále štýlov a tém. Tu je výber niekoľkých poschodových postelí, ktoré Vás môžu inšpirovať pri plánovaní vášho domova.

Inovatívny dizajn a šikovný úložný priestor

Ak vyberáte poschodovú posteľ do detskej izby, oplatí sa investovať do postele, ktorá je vybavená množstvom zásuviek a niekoľkými šikovnými policami. Súčasné poschodové postele sú dostupné vo viacerých tvaroch, rozmeroch a formách. Zásuvky pod posteľou sú už štandardnou súčasťou poschodových postelí, niektoré postele majú úložný priestor zabudovaný do schodov. Komplikovanejšie postele majú dokonca vstavané šatníkové skrine či študijné tabule.

Rebríky, laná a šmykľavky

Nie je to vždy len o skladovaní, priestore a jednoduchosti. Faktom je, že deti sa nikdy neuspokoja s izbou, ktorá je nudná a nezáživná. Prečo by poschodové postele nepriniesli niečo zábavné a jedinečné? Taká posteľ so šmykľavkou premení obyčajnú detskú izbu na skvelé ihrisko. Lezecké laná zase podporia vzťah ku športu.

Nielen pre deti!

Existuje veľa ľudí, ktorí Vám povedia, že poschodové postele nie sú určené pre dospelých. Ak ovšem práve nebývate na internáte. Štýlovo prevedená poschodová posteľ môže byť rovnako dobrou súčasťou aj spálne pre dospelých. Ak zdieľate malú garsónku s kamarátom, potom poschodová posteľ ponúka ideálne priestorovo úsporné riešenie. Poschodové postele sú skvelý doplnok akejkoľvek spálne, ktorá má problém s malým priestorom. Zatiaľ, čo sú poschodové postele označované ako postele pre deti a mladých, dalo by sa povedať, že poschodové postele sú pre každého, kto sa cíti byť v srdci mladý. Možno je ten správny čas , aby ste sa vrátili späť k myšlienke mať doma starú dobrú poschodovú posteľ.

Celý článok v angličtine si môžete prečítať tu.

Chcem dostávať aktuálnu ponuku mailom
Prihlásiť e-mail