Nový anglický štýl

Nový anglický štýl

Nový anglický štýl

Farby

Anglickí dizajnéri sa nechali pri tvorbe nového štýlu inšpirovať americkými odtieňmi červenej, bielej a modrej farby. V snahe vniesť do štýlu viac anglickej osobitosti, všetky farebné odtiene spojili s ostrou čistou bielou farbou a prirodzenou povrchovou úpravou, vďaka čomu štýl zmäkčili a podčiarkli intenzitu pocitu, ktorý zo neho vyžaruje.

Ach chcete preniesť nový anglický štýl do svojho domova, myslite na dekorácie, doplnky, vankúše, prikrívky a iné príslušenstvo v tradičných amerických farbách kombinovaných netradičným spôsobom.

Materiály

Kvalitné materiály kombinované s podhodnotenými, napríklad ošúchanými materiálmi sú kľúčom k Novému anglickému štýlu. Využívané sú najmä masívne drevo, morské drevo, vzorované obliečky či hrubé úplety.

Zmäkčenie

Bohaté obliečky a ťažké úplety pomáhajú transformovať tento štýl z letného na jesennú zimu.

Prírodné povrchové úpravy

Zvetrané trámy a tkané organické materiály vytvárajú elegantný nedokončený pocit.

Maľované drevo

Pre Nový štýl Anglicka pracujú i biele lakované jazykové a drážkové obloženia z dreva.

Vybraný nábytok z našej ponuky:

Nábytok

Nový anglický štýl je nekomplikovaný. Klasické tvary nábytku, ktoré sa málokedy používajú v neutrálnych odtieňoch, teraz vytvárajú mrazivú vzrušujúcu eleganciu a dodávajú nábytku štíhly štýl, z ktorého vyžaruje kvalita a čaro pobrežného príbytku.

Osvetlenie

Nový anglický štýl je jasný a vzdušný. Jednoduché osvetlenie podporuje tento pocit. Vhodné svietidlá sú v námornom štýle s bielymi bavlnenými odtieňmi, lampy v prístavnom štýle a lampy s detailami organických materiálov.

Vybrané osvetlenie z našej ponuky:

Doplnky

Dizajnéri vniesli do Nového anglického štýlu jemnosť i prostredníctvom bohatých kobercov v neutrálnych odtieňoch pieskovej a šedej, ktoré dodávajú teplo i textúru. Príslušenstvo v nábrežnom duchu, ako napríklad detaily z lana či námorné pruhy na doplnkoch, vracajú štýl k jeho pôvodom a prinášajú tak do Vášho interiéru sviežosť morského pobrežia.

Chcem dostávať aktuálnu ponuku mailom
Prihlásiť e-mail