Kreslo Suzak

Kreslo Suzak

Kreslo Suzak

Suzak je jedinečné kreslo vytvorené s myšlienkou, že stoličky a kreslá tak ako ich poznáme sa v priebehu času nevyvíjajú a neprispôsobujú sa životným štýlom, ktorými v dnešnej dobe žijeme. Preto sa vyvinulo toto jednoduché kreslo, ktoré sa dokáže ohnúť a prispôsobiť telu človeka, ktorý v ňom sedí, takže máte pocit akoby ste plávali.

Rám kresla je vyrobený z uhlíkovej ocele a sedacia časť z elastickej nylonovej tkaniny, vďaka ktorej sa kreslo dokáže prispôsobiť a vytvoriť miesto na sedenie.

Čistenie kresla je veľmi jednoduché, stačí vziať kryt z kresla a vyprať ho v práčke. Na rozdiel od bežných kresiel je takto majiteľ stoličky chránený pred alergénmi, roztočmi a baktériami, ktoré sa bežne vyskytujú v poťahoch kresiel.

Montáž kresla Suzak je veľmi jednoduchá. Keďže na jeho zloženie sú potrebné len štyri kroky a pár minút na nadstavenie, je veľmi praktické vziať si kreslo so sebou na pláž alebo na kempovanie. Svojim minimalistickým dizajnom je kreslo Suzak ľahko umiestniteľné do akéhokoľvek priestoru, či už v dome alebo v kancelárií. Navyše sa vyrába v dvoch veľkostiach vhodných pre ženy i mužov.

Kreslo zatiaľ neponúkajú žiadne slovenské obchody s nábytkom, no v zahraničí nie je problém s jeho zakúpením v kamenných predajniach i na internete.

Chcem dostávať aktuálnu ponuku mailom
Prihlásiť e-mail