Default title

Default Image

Konferenčný stolík AMERICA ponúka jednoduché rovné línie. Tento moderný stolík je vyrobený v kombinácii 2 materiálov. Z prírodného dreva sú nožičky stola. Z MDF dosky je doska konferenčného stolíka. Farebné prevedenie je v žiadanej, univerzálnej, bielej farbe. Svojim dizajnom a farebným prevedením je vhodná do každého interiéru.

Dodáváme v demontovannom stave.

Rozmery (š/v/h): 105 x 42 x 50 cm.

Default Image

Trojsedák PETRONELA v modernom jednoduchom prevedení s nádychom retra. Pohovka má drevené nožičky spojené s drevenými podrúčkami. Farebných odtieň dreva - orech. Sedacia časť je čalúnená svetlou šedo-béžovou látkou, výrazné prešívanie dodáva pohovke atraktívny vzhľad. Rozmery š/h/v 162 x 75 x 81 cm. Dodávame v demontovanom stave.

Ku trojsedáku je možné dokúpiť kreslo z rovnakej kolekcie a vytvoriť si tak jedinečnú sedaciu súpravu.

Default Image

Kreslo PETRONELA v modernom jednoduchom prevedení s nádychom retra. Má drevené nožičky spojené s drevenými podrúčkami. Farebných odtieň dreva - orech. Sedacia časť je čalúnená svetlou šedo-béžovou látkou, výrazné prešívanie dodáva kreslu atraktívny vzhľad. Rozmery š/h/v 65 x 75 x 81 cm. Dodávame v demontovanom stave.

Odporúčame ku trojsedáku z rovnakej kolekcie.

Default Image

Štýlová a elegantná taburetka do moderných interiérov. Taburetka je čalúnená šedou poťahovou látkou. Na výber v štyroch farebných prevedeniach.

Rozmery:

  • výška: 38.5 cm
  • hĺbka: 35.5 cm
  • šírka: 35.5 cm
Default Image

Obývacia stena CHECKY vás zaujme svojou praktickosťou a vynikajúcou cenou. Je vyrobená z kvalitnej LTD dosky. Okraje sú z melamínu. Svojimi rozmermi je vhodná aj do menších obývacích priestorov.

Obývacia stena pozostáva z:

  • 2x závesná skrinka (v,š,h): 100.2x28x30.6 cm
  • TV stolík (v,š,h): 25.8x175.2x37 cm
  • Polica (v,š,h): 15x98.2x16 cm

K obývacej stene si môžete dokúpiť konferenčný stolík v rovnakom farebnom prevedení (viď. doporučené produkty).

Dodávame v demontovanom stave.