Default title

Default Image

Dizajnová jedálenská stolička VERI. Nožičky sú z prírodného dreva vo farbe buk. Sedák je čalúnený pohodlnou bielou ekokožou. Stolička je dostupná aj v ďalších farbách. Stolička sa hodí do kaviarní, galérií, študentských klubov. Dodávame v demonte.

Default Image

Dizajnová jedálenská stolička TIMEA. Stolička má sedaciu často z tvrdeného plastu, sedák je čalúnený. Žlté farebné prevedenie. Konštrukcia stoličky je kovová v chromovom prevedení. Modernú stoličku TIMEA ponúkame aj v ďalších farebných prevedeniach.

Rozmery:

  • Celková výška: 85 cm
  • Hĺbka sedáku: 50 cm
  • Šírka sedáku: 49 cm
Default Image

Štýlová stolička do jedálne ORAVIA s nožičkami s imitáciou dreva. Sedacia časť je potiahnutá šedo-modrou látkou. Rozmer (v/š/h) 97,5 x 58 x 43 cm. Dodávame v demonte.

Default Image

Konštrukcia je vyrobená z kvalitného prírodného dreva. Látka čalúnenia T01, béžová s jemným vrúbkovaním.

Dobre sa hodí k jedálenskému stolu OLIVIA, ALICANTE ...- viď sekciu Odporúčame.

Nábytok SIGNAL je inšpirovaný nestárnucou a stále obľúbenou klasikou. Vyznačuje sa eleganciou, jemnými tvarmi a dokonalými detailami.

Na výber : orech tmavý D03, čerešňa D04, čerešňa antická D06

Default Image

DOMINO detská izba v neutrálnych farbách. Farebné prevedenie javor/biela. Nábytkom môžete zariadiť izbu chlapcovi i dievčatku. Dino nábytok je vyrobený z kvalitného laminátu. Detská zostava sa skladá zo štyroch dielov: skriňa v/š/h 191x90x55, ktorá obsahuje v jednej polovici 3 police a v druhej šatnú tyč. Police v/š/h 39x204x24,50 cm, regál v/š/h 176x59x24,50 cm a posteľ v/š/h 62x204x96. Plocha pre matrac je 90x200 cm. Cena je vrátané zásuviek pod posteľou. Matrac ani rošt nie sú v cene postele. Možnosť dokúpenia laťového roštu. Výška roštu nad zemou je 35 cm. Nosnosť postele do 150 kg. Cena je za celú zostavu. Jednotlivé diely nie je možné kúpiť samostatne. Dodávame v demonte.