Default title

Default Image

Predsieň KUBUS pôsobí mohutne vďaka hrubému orámovaniu skrine, skrinky, i skrinky na topánky. K tejto predsieni sa dodáva aj zrkadlo a polica, pod ktorou je malá vešiaková tyčka. Jednotlivé diely je možné rozmiestniť podľa vlastných predstáv. Dvierka je možné namontovať vľavo alebo vpravo. Veľmi obľúbená farba dub sonoma (korpus a zadná stena predsiene) je doplnená farbou champagne (dvierka a čelo zásuviek). Materiál je ľahkoudržiavateľné LTD. Dodávané v demonte.

Default Image

Jedinečný prvok MATIS je ideálnou voľbou do haly či chodby. Spája v sebe eleganciu, dizajn a efektné využitie priestoru. Tento zaujímavý systém má v strednej časti vytvorený priestor na vešanie kabátov či búnd. Bočné časti ukrývajú poličkový systém, kde si viete odložiť oblečenie, či iné predmety. Spodná a horná čas má výklopné dvierka s praktickým uzatvoreným úložným priestorom a bezúchytovým systémom otvárania.

Tento moderný a luxusný nábytok presvetlí a opticky zväčší Váš priestor a to vďaka lakovanému prevedeniu vo vysokom lesku. Farebné prevedenie biela (korpus) / biely lesk (predná plocha).

Nábytok je vyrobený z kvalitnej lamino dosky, ktorá nie je náročná na údržbu. Celkové rozmery (š/v/h): 106 x 191 x 36,6 cm.

Dodávame v demonte.

Default Image

Sektor BASKA to je spálňový nábytok za prijateľné ceny. Atraktívna kombinácia farieb. bledý odtieň /jasan šimo svetlý/ predných dielov kontrastne dopĺňa tmavý odtieň korpusu /jasan šimo tmavý/. Nábytok je vyrobený z LTD dosky. Úchytky sú z plastu.

Toaletný stolík so zrkadlom CT-551 má rozmery v/š/h 158x82x43 cm. Dodávame v demontovanom stave.

K dispozícií je 19 rôznych elementov pre zariadenie Vašej spálne BASKA.

Default Image

Priestranná zostava do predsiene MARIENKA poskytuje množstvo úložného priestoru. Predsieňovú stenu ponúkame vo farebnom prevedení dub belfort - na dvierkach a wenge - na korpuse. Nábytok je vyrobený z kvalitnej lamino dosky, úchytky sú kovové.

V zostave sa nachádzajú:

  • vešiak š/v/h 80 x 142 x 1,5 cm,
  • skrinka na topánky š/v/h 80 x 55 x 38 cm,
  • nízka skrinka so zásuvkou š/v/h 40 x 87 x 38 cm,
  • zrkadlo š/v/h 40 x 112 x 2 cm,
  • široká skriňa 80 x 202 x 38 cm,
  • bočný regál 38 x 202 x 38 cm,
  • 2-dverový regál 40 x 202 x 38 cm.

Vysoká skriňa nie je súčasťou zostavy, je možné ju dokúpiť. Dodávame v demonte.

Default Image

Štýlový pracovný stôl vhodný do moderných interiérov. Konštrukcia stola je kovová v čiernej farbe, dosky sú z MDF vo farbe dub sonoma. K tomuto stolíku sa hodia stoličky CRIS, CROSS, ENO a ďalšie. Rozmery stola (výška/šírka/hĺbka v cm): 119/120/60. Výška pracovnej plochy je 72 cm. Dodávané v demonte.