Default title

Default Image

Moderná kuchynská linka HARMONIE 240 za výhodnú cenu. Kuchyňa má zaujímavé dvojfarebné prevedenie: horné dvierka-farba dub ferrara, dolné dvierka/zásuvky - dub legno. Korpus skriniek je v prevedení dub ferrara. Skrinky sú vyrobené z LTD dosky, plastové úchytky.

V zostave sa nachádzajú tieto skrinky:

 • 80 pod drez v/š/h 82 x 80 x 52 cm
 • 60 dolná v/š/h 82 x 60 x 60 cm
 • 40 dolná so zásuvkami v/š/h 82 x 40 x 60 cm
 • 80 horná vitrína v/š/h 72 x 80 x 31 cm
 • 40 horná v/š/h 72 x 40 x 31 cm
 • 60 horná v/š/h 72 x 60 x 31 cm
 • 60 nad digestor v/š/h 40 x 60 x 31 cm

Skrinky je možné ľubovoľne usporiadať. Pracovná doska nie je v cene. Drezová skrinka nemá pracovnú dosku ani drez. Dodávame v demonte.

Ku kuchyni odporúčame dokúpiť montážnu lištu.

Default Image

Moderná kuchyňa KÁJA je vhodná do priestoru so šírkou 200 cm. Táto kuchyňa v lesklom prevedení a elegantnej farebnej kombinácii, poskytne efektné využitie Vášho priestoru. Poskytuje tak úložný priestor, miesto pre umiestnenie drezu ako aj praktickú pracovnú plochu. Skrinky zostavy si môžete ľubovoľne usporiadať podľa Vašich potrieb.

Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej LTD dosky v bielej farbe, dvierka horných skriniek sú vo farbe biely akryl lesk. Dolné skrinky sú v drevenom dekore vo farbe dub arlington.

Úchyty na dvierkach sú kovové, dvierka a zásuvky majú funkciu tichého zatvárania. Dolné skrinky možno výškovo nastaviť pomocou nožičiek.

Zostava KÁJA 160/200 sa skladá z:

 • dolnej drezovej skrinky D 80ZL
 • dolnej 3 zásuvkovej skrinky D60S/3
 • dolnej jednodverovej skrinky D60 P/L
 • skrinka na vstavaný spotrebič nie je súčasťou zostavy, dá sa však doobjednať (viď doporučené produkty)
 • 3 ks horná výklopná skrinka W80OKGR
 • úložnej poličky (umiestnená pod výklopnou skrinkou) W080/36
 • zadný panel vo farbe dub arlington nie je súčasťou zostavy, dá sa však doobjednať (viď doporučené produkty)

Súčasťou zostavy nie je malá polička na koreničky, pracovná doska a drez.

Rozmery: šírka zostavy 160/200cm, výška / hĺbka dolných skriniek je 82/ 44,6 cm, výška/hĺbka horných skriniek je 72 / 28,8 cm.

Dodávame v demontovanom stave.

Default Image

Jedálenská stolička FJORDY je v zaujímavom farebnom prevedení vymytá biela(viď foto)/ šedá. Táto moderná stolička je vyrobená kombináciou materiálov dreva a textilu. Konštrukcia stoličky je z masívu vo farbe vymytá biela . Sedacia časť a opierky stoličky sú čalúnené sivou látkou.

V ponuke máme aj stôl FJORDY v rovnakom dizajnovom a farebnom prevedení.

Rozmery stoličky (š/v/h): 43 x 84 x 57 cm. Výška sedu je 44 cm.

Nábytok dodávame v demonte.

Default Image

Jedálenská stolička I-KR zo sektorového nábytku INDIE. Rozmery v/š/h 99 x 45 x 54 cm. Sedák je vo výške 46 cm. Možnosť výberu až zo 3 farebných odtieňov: jaseň tmavý, jaseň svetlý alebo jaseň bielený. Sedacia časť je čalúnená.Čalúnenie jaseň tmavý-hnedá ekokoža, jaseň svetlý-béžová ekokoža.

Nábytok je vyrobený z kvalitnej LTD dosk. Patinovaná úprava. Úchyty majú odtieň aluminium. Dodávame v demontovanom stave. Sektorový nábytok INDIE je navrhnutý v nestarnúcom vintage štýle. Jedinečný vzhľad nábytku vnesie do miestnosti nezameniteľnú atmosféru. Z 18 jednotlivých elementov môžete zariadiť útulnú obývačku, jedáleň či dokonca pracovňu.

Default Image

Jedálenská stolička ATENA je čalúnená kvalitným látkovým poťahom a vyplnená PUR penou pre pohodlné sedenie. Farebné prevedenie: modrá + dub natural = nohy.

Výška stoličky: 110 cm. Výška sedáku nad zemou: 46 cm.

Dodávame v demonte.