Default title

Default Image

Predsieň INA je klasická predsieň s vešiakovou stenou, zrkadlom, vysokou policovou skriňou a skrinkou na topánky (s výklopnými dvierkami). Na skrinke na topánky je malá zásuvka. Korpus je vo farbe wenge, dvierka a čelo zásuvky sú vo farbe javor. Dostupná aj dub sonoma/biela. Materiál je ľahkoudržiavateľné LTD. Dodávané v demonte.

Default Image

Predsieň RUDO v modernom farebnom prevedení biela v kombinácií s čiernou. Súčasťou predsiene je vešiak, skrinka na topánky, zásuvka, horná polička a zrkadlo. Šatníková skriňa nie je súčasťou predsieňovej zostavy. Nábytok je vyrobený z ľahkoudržiavateľného LTD.

Rozmery zostavy š/v/h 98/180/25 cm.

Dodávané v demonte.

Default Image

Moderný konferenčný stolík Terra s praktickým riešením odkladacieho priestoru - vrchná doska, vyvýšená menšia polica a spodná časť stolíka, ktorá môže slúžiť na odkladanie vecí. Stĺpiky držiace menšiu policu sú z chrómu. Materiál MDF je nenáročný na údržbu. Stolík vo farbe biely lesk rozžiari celú miestnosť. Rozmer stolíka Terra (v/š/h) 43 x 120 x 70 cm.

Default Image

Konferenčný stolík FREDY v zaujímavom retro štýle, ponúka množstvo možností využitia. Svoje miesto si nájde nielen v obývačke ale aj pracovni, hale, kaviarni, či na terase. Konštrukcia stolíka je kovová v čiernom farebnom prevedení. Vrchná plocha stolíka je z kvalitnej lakovanej MDF dosky , v bielej farbe.

Rozmery (š/v/h): 38 x 51,5 x 38 cm.

Default Image

Elegantné, štýlové a moderné prevedenie sektorového nábytku GOTO osloví aj tých najnáročnejších. Konferenčný stolík GOTO 99 patrí k výnimočnému sektorovému nábytku do obývačky. Stolík ma účelnú odkladaciu poličku a praktické oblé hrany. Na hornej doske je umiestnené čierne tvrdené sklo, čím sa zaručuje bezpečnosť používania.

Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej lamino dosky v bielej farbe. Tento materiál je odolný voči poškriabaniu a vplyvu slnečného žiarenia, čím sa zabezpečí jeho dlhá životnosť. Sklenený, lesklý povrch nábytku je efektným a dizajnovým prvkom sektoru.

V ponuke aj ďalšie farebné prevedenie.

Dodávame v demonte.