Default title

Default Image

Klasická 2-dverová skriňa MAXIM s 5-timi vnútornými policami, je vyrobená z kvalitnej LTD dosky. Korpus skrine a takisto jej dvierka sú v modernom farebnom prevedení wenge. K dispozícií máte ďalších 6 farebných prevedení na výber.

Úchytky sú z plastu vo farbe alumínium oblého tvaru.

Dodávame v demontovanom stave.

Default Image

Klasická 1-dverová skriňa VILMA 1D je tvorená dvomi policami a 1 vešiakovou tyčou. Je vyrobená z kvalitnej LTD dosky, ktorá je ľahká na údržbu. Korpus skrine a takisto jej dvierka sú v obľúbenom farebnom prevedení dub sonoma. K dispozícií máte ďalších 6 farebných prevedení na výber.

Úchytky sú z plastu vo farbe alumínium oblého tvaru.

Dodávame v demontovanom stave.

Default Image

Moderná šatníková skriňa ROMEO v príjemnom farebnom odtieni wellington. Vo vnútri skrine sa nachádzajú vešiakové tyče. Nábytok je vyrobený z LTD, ktoré je jednoduché na údržbu. Šatníková skriňa ROMEO sa hodí k spálňovej zostave ROMEO. Rozmer skrine š/v/h 183 x 202 x 55 cm.

Default Image

Štýlová komoda STELA v obľúbenom farebnom prevedení biela v kombinácií s dub wotan, sa bude vynímať vo Vašej modernej obývačke. Korpus komody a takisto jej dvierka sú vyrobené v kvalitnej LTD dosky, ktorá je ľahká na údržbu.

Ku komode je možné si dokúpiť celú obývaciu zostavu v rovnakom štýle (viď. Doporučené produkty).

Rozmery:

  • šírka: 160 cm
  • výška: 88.6 cm
  • dĺžka: 42 cm

Dodávame v demonte.

Default Image

Trojdvierková komoda ANES s tromi zásuvkami, je vyrobená z kvalitnej LTD dosky. Korpus komody a takisto jej dvierka sú v obľúbenom farebnom prevedení biela. K dispozícií máte ďalších 5 farebných prevedení na výber. Pojazdy v zásuvkách sú kovové s plastovými koliečkami. Vnútro komody tvoria police.

Úchytky sú z plastu vo farbe alumínium oblého tvaru. Dodávame v demontovanom stave.