JUNIT detská posteľ so stolíkom, dub sonoma/biela

JUNIT detská posteľ so stolíkom, dub sonoma/biela

Akcia skončila
459,80 € Pôvodne
60,80 € Ušetríte
13% Zľava
Cena iba: 399,00 € Ukončeno

Komplexný a účelný. Aj takto by sa dal nazvať nábytok JUNIT.

Nábytok JUNIT ponúka všetky prvky, potrebné pre zariadenie detskej izby v jednom unikátnom celku. Nájdete tu posteľ, šatnú skriňu, regál aj pracovný stôl. Tento komplet je určený najmä do menších priestorov, kde potrebujete využiť každý centimeter.

JUNIT sa skladá z 2 samostatných prvkov, ktoré sú navzájom prepojené:

  1. Vyvýšená detská posteľ s rebríkom, ktorej súčasťou je aj šatníková skriňa a regál. Posteľ ponúka spaciu plochu 90 x 200 cm. Súčasťou postele nie je matrac, doporučujeme kúpiť rozmer (š/h/v): 90 x 200 x 11 cm.
    Rozmery prvku (š/v/h): 205 x 160 x 98. Pri umiestnení je potrebné brať do úvahy aj šírku otvárania dvierok na skrini, čím sa celková šírka kompletu dostane na 251 cm.
  2. Pracovný stôl s výsuvnou doskou na klávesnicu. Stôl poskytuje priestor na umiestnenie počítača aj odkladací priestor na knižky, či iné predmety. Jeho súčasťou je aj praktický šuplík. Rozmery prvku (š/v/h): 112 x 72 x 65 cm.
    Stôl je možné umiestniť tak do vnútorného priestoru pod posteľ ako do voľného priestoru.

Nábytok je vyrobený z kvalitnej lamino dosky so zaoblenými hranami, ktorá nie je náročná na údržbu. Je vyrobený v žiadanej farebnej kombinácii dub sonoma + biela, ktorá je vhodná tak pre dievča ako pre chlapca. Preto je jednoduché ho skombinovať s ďalším nábytkom a vytvoriť si tak ideálnu detskú izbu.

Celkový rozmer nábytku JUNIT (š/v/h): 205 x 160 x 98 cm, ďalšie rozmery nájdete na priloženom foto.

Dodávame v demonte.

Chcem dostávať aktuálnu ponuku mailom
Prihlásiť e-mail