DREAM DUO penový matrac 90x200x18cm

DREAM DUO penový matrac 90x200x18cm

Akcia skončila
149,80 € Pôvodne
21,90 € Ušetríte
15% Zľava
Cena iba: 127,90 € Ukončeno

Odolný matrac DREAM DUO je vyrobený technológiou 3D Rainbow. Patrí medzi matrace s ortopedickými vlastnosťami, ktoré zabezpečuje optimálne zloženie viacerých druhov pien. Matrac je vyrobený z odolnej a vzdušnej studenej peny Flexifoam®. Je obojstranný, pričom každá strana ponúka inú tuhosť.

Strana Relax Flexi - SOFT, zaisťuje maximálnu vzdušnosť. 7 anatomických zón rešpektuje potreby tela pri všetkých spánkových polohách.
Stredná časť matraca je vyrobená z peny Flexifoam® strednej tuhosti. Ponúka odolné, vzdušné, pružné a vysoko ortopedické zónové jadro v tvare vzdušných vlniek. Toto konštrukčné riešenie plne podporuje chrbticu a odvádza pot a nahromadené vodnej pary. Tým zabezpečuje aj vysokú hygienu lôžka,
Strana Classic Flexi - HARD je vhodná pre zástancov klasického ležanie. Ponúka pohodlný spánok.

Matrac sa predáva so snímateľným a prateľným poťahom Relaxtic, ktorý sa za pomoci zipsu môže rozdeliť na 2 časti. Tým ponúka možnosť prania aj v menších práčkach. Obe polovice sú prešívané a opatrené klimatizačnými vrstvami dutého vlákna, ktoré obmedzuje potenie a tepelne izoluje lôžko. Matrac je možné pokladať na pevné aj polohovacie lamelové rošty.

Matrac je vhodná pre alergikov a osoby so zvýšenou potivosťou. Nosnosť 120 kg. Rozmery matraca (š/h/v): 90 x 200 x 18 cm.

Ku tejto matraci od nás získate darček - vankúš KAMARÁT, s pamäťovým efektom, vysokou vzdušnosťou a prateľným poťahom.

Jadro vankúša je vyrobené z kúskov pien s pamäťovým efektom, čím sa zabezpečí vysoká vzdušnosť. Vankúš je mäkký a možno ho kedykoľvek "sformovať" podľa ľubovôle. Prešívaný poťah je snímateľný (so zipsom) a prateľný pri 60 ° C. Tento vankúš je ideálna podpora pre krčnú chrbticu a využiť ho môžete nielen na spánok, ale aj ako oporu pri pozerní televízie, v kancelárii či pri cestovaní. Jeho rozmery sú cca 55 x 40 x 13 cm.

Chcem dostávať aktuálnu ponuku mailom
Prihlásiť e-mail